Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets slut, rokokostil, rotfanér, höjd ca 91, 82x42 cm

Slitage och skador, sprickor

636490

2019-04-21