Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELBUFFÉ, 1800-taltes slut, fanerade med mahogny, beslag i mässing, höjd 86-141, 152x50 cm, nyckel finns
Lös spegel, slitage, märken
636491
2019-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här