Buffe

Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SPEGELBUFFÉ, 1800-taltes slut, fanerade med mahogny, beslag i mässing, höjd 86-141, 152x50 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Lös spegel, slitage, märken

636491

Päivämäärä:

2019-04-21