Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPFOT, porslin, Kina, 1700-tal, mandarinporslin, figurscen i emaljfärger, på mässingsfot, inkl sockel höjd 31 cm

Ombyggd vas, fotringsnagg

636495

2019-04-20