Handdukar 27 st i linne

Handdukar 27 st i linne
Handdukar 27 st i linne
Handdukar 27 st i linne
Handdukar 27 st i linne
Handdukar 27 st i linne
Handdukar 27 st i linne

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKSHANDDUKAR, 27 st (12+15), linne, 1900-talets första hälft, två olika mönster/monogram, monogrammärkta

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

monogram, fläckar/lagningar kan förekomma

636523

2019-05-14