Handdukar 28 st i linne

Handdukar 28 st i linne
Handdukar 28 st i linne
Handdukar 28 st i linne
Handdukar 28 st i linne
Handdukar 28 st i linne
Handdukar 28 st i linne

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKSHANDDUKAR, 28 st (10+6+12), linne, 1900-talets första hälft, tre olika mönster/monogram, monogrammärkta

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

monogram, fläckar och lagningar kan förekomma

636526

2019-05-14