Handdukar 28 st i linne
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÖKSHANDDUKAR, 28 st (10+6+12), linne, 1900-talets första hälft, tre olika mönster/monogram, monogrammärkta
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
monogram, fläckar och lagningar kan förekomma
636526
2019-05-14