Hink i koppar

Hink i koppar
Hink i koppar
Hink i koppar
Hink i koppar
Hink i koppar
Hink i koppar
Hink i koppar
Hink i koppar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HINK, 1800-tal, koppar och smide, höjd utan handtag ca ca 40 cm, diam 34 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage

636551

2019-05-12