Omega Constellation armbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, sk "Uggla", 1980-tal, quartzverk, stål, safirglas, dag, datum, halvstel originallänk, diam ca 32.5 cm

Bruksslitage. Skadad länk (stift). Funger vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

636555

2019-04-22