Omega Constellation armbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, sk "Uggla", 1980-tal, quartzverk, stål, safirglas, dag, datum, halvstel originallänk, diam ca 32.5 cm
Bruksslitage. Skadad länk (stift). Funger vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
636555
2019-04-22