Dockskåpsmöbler
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER, huvudsak 1920-30-tal, bestående av bland annat Bosch kylskåp, dammsugare, 6 mattor, flygel, soffgrupp, golvlampa mm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage
636576
2019-05-12