Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
HALSRING, sterlingsilver, signerad Stigbert, Ateljé Waldemar Jonsson, Skara 1977, stel öppen halsring med hamrad yta, stämplad handarbete, diameter ca 12 cm yttermått
Behov av puts.
636581
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här