Halsring sterlingsilver

Halsring sterlingsilver
Halsring sterlingsilver
Halsring sterlingsilver
Halsring sterlingsilver
Halsring sterlingsilver
Halsring sterlingsilver
Halsring sterlingsilver
Halsring sterlingsilver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

HALSRING, sterlingsilver, signerad Stigbert, Ateljé Waldemar Jonsson, Skara 1977, stel öppen halsring med hamrad yta, stämplad handarbete, diameter ca 12 cm yttermått

Behov av puts.

636581

2019-04-19