Lennart Aschenbrenner Modern konst

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943):
"I skogsbrynet" - triptyk, signerad och daterad Aschenbrenner -91, olja på duk, vardera ca 190x140 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

636584

2019-05-28