Lehmann Plåtleksak Zulu
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEHMANN, plåtleksak "Zulu 721", strutsekipage, Tyskland, produktionsår 1918-1938, litografierad plåt, urverksdriven, längd ca 17 cm, höjd ca 12,5 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, skador, ej funktionstestad
636586
2019-05-12