Samling leksaker
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAMLING LEKSAKER, bl a Greppert & Kelch, ekipage 501/39, 1920-30-tal, urverksdriven, litograferad plåt, längd ca 18 cm, även racerbil i plast, urverksdriven fågel samt snurrleksak
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, ej komplett, ej funktionstestade, racerbil saknar två däck
636592
2019-05-12