Sven X:et Erixon färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): (2) Figurscener, signerade Xet Sven Erixon, HC XXXII/XL resp Xet 18/50, färglitografier, bildmått ca 36x27 resp 33x24 cm

636596

2019-04-20