Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ATENIENN, för hörn, 1800-talet slut, betsad furu, svarvade knoppar och ben, invändigt infällda speglar, höjd ca 172, 84x60 cm
Ett glas med spricka, slitage, fläckar
636603
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här