Atenienn

Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ATENIENN, för hörn, 1800-talet slut, betsad furu, svarvade knoppar och ben, invändigt infällda speglar, höjd ca 172, 84x60 cm

Kuntoraportti

Ett glas med spricka, slitage, fläckar

636603

Päivämäärä:

2019-04-19