Eero Snellman oljemålning

Eero Snellman oljemålning
Eero Snellman oljemålning
Eero Snellman oljemålning
Eero Snellman oljemålning
Eero Snellman oljemålning
Eero Snellman oljemålning
Eero Snellman oljemålning
Eero Snellman oljemålning

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

EERO SNELLMAN (1890-1951) Skiss till målningen "Schakspelare", signerad samt daterad -41, olja på duk 70x80 cm

636612

2019-04-23