Hans Wigert etsning

Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Till mor", signerad Hans Wigert, numrerad 17/30, etsning, bladstorlek ca 48x33 cm

Oramad

636629

2019-04-21