Mattel Barbie och Skipper diverse kläder
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTEL BARBIE OCH SKIPPER, 1960-tal, bestående av: brunett Barbie Bubble Cut, blond Skipper, diverse kläder , skor, tillbehör samt produkttidningar, bl.a babydocka
Fuktskador, skadad förpackning till Skipper samt överdel till Barbie, dockor med skador
636637
2019-04-24