Mattel Barbie och Skipper diverse kläder

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTEL BARBIE OCH SKIPPER, 1960-tal, bestående av: brunett Barbie Bubble Cut, blond Skipper, diverse kläder , skor, tillbehör samt produkttidningar, bl.a babydocka

Fuktskador, skadad förpackning till Skipper samt överdel till Barbie, dockor med skador

636637

2019-04-24