Olof Arborelius oljemålning

Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Gårdsmotiv, monogramsignerad OA, olja på duk, ca 48x75,5 cm

Krackeleringar, ett mindre färgbortfall

636670

2019-04-22