Parti silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARTI SILVER, 3 dlr, varav 1 rysk stämplad 1844, 1 svensk stämplad 1959 Argentum N Hj Mattsson Silververk, samt. 1 italiensk stämplad Missiaglia, Venedig, bestående av 1 kopp samt. 2 skålar, koppen invändigt förgylld, total vikt ca 245 g
636673
2019-04-22