Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KLIMAX ATELJEKAMERA, 1900-talets början, objektiv Volgtländer & Son, Heliar 36cm, 1:4,5 D.R-P 124934, total höjd 162 cm
Bruksslitage
636690
2019-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här