Max Walter Swanberg litografi
Valmis
2019-04-26
636692
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walter 1972, 97/300, färglitografi, 41x50 cm