Max Walter Swanberg litografi

Max Walter Swanberg litografi
Max Walter Swanberg litografi
Max Walter Swanberg litografi
Max Walter Swanberg litografi

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walter 1972, 97/300, färglitografi, 41x50 cm

Zustandsbeschreibung

636692

2019-04-26