Max Walter Svanberg litografi

Max Walter Svanberg litografi
Max Walter Svanberg litografi
Max Walter Svanberg litografi
Max Walter Svanberg litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walter 1972, 83/300, färglitografi med prägling och bladguld, 48x56 cm

Ram med trasigt glas

636693

2019-04-26