Lennart Rodhe färglitografier

Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): (2) Kompositioner, signerade och daterade Lennart Rohde, färglitografi, ca 15x10,5 resp 13,5x10 cm

636696

2019-04-20