Guido Gambone vas

Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUIDO GAMBONE, Italien, vas, stengodschamotte, geometrisk dekor, signerad Gambone, Italy, höjd 20,5 cm

krackelerad

636707

2019-04-20