Plyschsoffa

Plyschsoffa
Plyschsoffa
Plyschsoffa
Plyschsoffa
Plyschsoffa
Plyschsoffa
Plyschsoffa
Plyschsoffa
Plyschsoffa
Plyschsoffa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, ben i bok, soppad stomme klädd i röd plyschtextil, lösa sittplymåer, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 170 cm

Bruksslitage

636714

2019-04-22