Kai Kristiansen skrivbord
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, tillskrivet, skrivbord, 1960-tal, njurformat, med jalusiluckor och barskåp, höjd ca 77, 145x72 cm, nyckel finns
Slitage, ett draghantag löst saknar skruvar, hantag medfäljer, ytskador
636757
2019-04-21