Kai Kristiansen skrivbord

Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord
Kai Kristiansen skrivbord

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, tillskrivet, skrivbord, 1960-tal, njurformat, med jalusiluckor och barskåp, höjd ca 77, 145x72 cm, nyckel finns

Slitage, ett draghantag löst saknar skruvar, hantag medfäljer, ytskador

636757

2019-04-21