Jan Runefelt oljemålning

Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN RUNEFELT (född 1946): "Frukter", signerad Jan Runefelt 88, olja på pannå, ca 122x90 cm

636771

2019-04-21