Matbord, 1970-tal

Matbord, 1970-tal
Matbord, 1970-tal
Matbord, 1970-tal
Matbord, 1970-tal
Matbord, 1970-tal
Matbord, 1970-tal
Matbord, 1970-tal
Matbord, 1970-tal
Matbord, 1970-tal
Matbord, 1970-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1970-tal, underrede i borstade stålrör, skiva i klarglas med svart mittparti, höjd ca 71 cm, skivans mått ca 170x95 cm

Bruksslitage

636778

2019-04-22