Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TEKOPPAR med fat, 12 st, porslin, Kuznetsov, Ryssland, 1900-tal, höjd inkl fat ca 6 cm
1 kopp med spricka, 1 kopp med nagg, 1 fat med nagg
636796
2019-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här