Tekoppar Kuznetsov

Tekoppar Kuznetsov
Tekoppar Kuznetsov
Tekoppar Kuznetsov
Tekoppar Kuznetsov
Tekoppar Kuznetsov
Tekoppar Kuznetsov
Tekoppar Kuznetsov
Tekoppar Kuznetsov

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TEKOPPAR med fat, 12 st, porslin, Kuznetsov, Ryssland, 1900-tal, höjd inkl fat ca 6 cm

1 kopp med spricka, 1 kopp med nagg, 1 fat med nagg

636796

2019-04-21