Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (född 1934): Rån, signerad och daterad Peter Dahl -73, 75/75, litografi, Galleri Prisma, ca 81x57 cm
636799
2019-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här