Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): Rån, signerad och daterad Peter Dahl -73, 75/75, litografi, Galleri Prisma, ca 81x57 cm

636799

2019-04-22