Staffan Halström

Staffan Halström
Staffan Halström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Jägare i vass II", signerad Staffan Hallström, 13/60, färglitografi, bladstorlek 85x62 cm

Gulnad

636800

2019-04-22