Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
BERTIL WARNOLF (född 1950): Balans, signerad och daterad 87, litografi, ca 75x60 cm samt YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Papper, signerad, litografi, ca 56x89
Oramad, med dedikation
636810
2019-04-23