Bertil Warnolf Yrjö Edelmann litografier

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

BERTIL WARNOLF (född 1950): Balans, signerad och daterad 87, litografi, ca 75x60 cm samt YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Papper, signerad, litografi, ca 56x89

Oramad, med dedikation

636810

2019-04-23