Dörrklaff föreställande lejon

Dörrklaff föreställande lejon
Dörrklaff föreställande lejon
Dörrklaff föreställande lejon
Dörrklaff föreställande lejon
Dörrklaff föreställande lejon
Dörrklaff föreställande lejon
Dörrklaff föreställande lejon
Dörrklaff föreställande lejon

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DÖRRKLAFF, föreställande lejon, gjutjärn, 1900-talets andra hälft, längd ca 22 cm

Bruksslitage

636838

2019-04-22