Gösta Geerd oljemålning

Gösta Geerd oljemålning
Gösta Geerd oljemålning
Gösta Geerd oljemålning
Gösta Geerd oljemålning
Gösta Geerd oljemålning
Gösta Geerd oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA GEERD (1907-1982): "Blomma till en fattig", signerad Gösta Geerd, olja på pannå, ca 55x46 cm

636847

2019-04-23