Snurrfåtölj skinnklädsel

Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel
Snurrfåtölj skinnklädsel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNURRFÅTÖLJ samt fotpall, 1970-tal, Göte Möbler, Nässjö, snurrfunktion, svart skinnklädsel, brickmärkt, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage.

636866

2019-04-23