Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 3 st., Makonde, Tanzania, skurna i diospyros/ebenholts, höjd ca 36-64 cm

Slitage, en med lagning, sprickor

636867

2019-04-22