Piedestal
2019-04-23
636881
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme i krederat och bronserat trä, skivor i marmor, höjd ca 75 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage