Mario Doretti färglitografi
2019-04-23
636901
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIO DORETTI, Motiv av kvinna på stol, färglitografi, signerad, numrerad Mario Doretti, 6/30, bildmått ca 49x42 cm
Ej examinerad ur ram