Bordsfontän 1960-tal

Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal
Bordsfontän 1960-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSFONTÄN, 1960-tal, med mosaik och plast, svarlackerade ben, höjd 58 cm

Ej funktionstestad, skev skål, slitage

636905

2019-04-23