Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930/40-tal, patinerad brons, art deco, i form av en kolonn, höjd (stomme) 30,5 cm

Bruksslitage

636908

2019-04-21