Affisch från sekelskiftet 18/1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AFFISCH, "Manufacture de Bicyclettes - A.Dutheil et Cie" signerad L. Corrois i trycket, färglitografisk affisch, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, bladmått ca 100x66 cm

löst blad, slitage samt mindre revor vid kanter

636916

2019-04-23