Vattenpump
Vollendet
2019-04-21
636921
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
VATTENPUMP, 1900-tal, skyltmärkt "Svenska Diamantborrnings AB", bemålat gjutjärn, höjd ca 120 cm
Slitage, SAV kan ej garantera funktionen