Vattenpump

Vattenpump
Vattenpump
Vattenpump
Vattenpump
Vattenpump
Vattenpump
Vattenpump
Vattenpump
Vattenpump
Vattenpump

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENPUMP, 1900-tal, skyltmärkt "Svenska Diamantborrnings AB", bemålat gjutjärn, höjd ca 120 cm

Slitage, SAV kan ej garantera funktionen

636921

2019-04-21