Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1930-tal, fanerat med björk samt svartlackerat, höjd ca 75, 202x29 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, skev dörr

636925

2019-04-23